srebra i platery

  • Filtruj
  Nazwa Opis Kategoria Producent Cena
10 KOZIOŁKÓW POD SZTUĆCE, Polska, Warszawa, Norblin, XIX/XX w.

Mosiądz srebrzony, dł. 8,5 cm

Puncowanie: GALW

srebra i platery Salon Aukcyjny 690,00 zł
129-10-lyzeczek-do-kawy-z-motywem-lilii-niemcy-xx-w
10 ŁYŻECZEK DO KAWY Z MOTYWEM LILII, Niemcy, XX w. Srebro, próba 800, złocenie, waga 118 g, dł. 11 cm Puncowanie: półksiężyc, korona,... srebra i platery Salon Aukcyjny 460,00 zł
10 ŁYŻECZEK SECESYJNYCH, Polska, Warszawa, Fraget, po 1896 Metal srebrzony, dł. 14,3 cm Puncowanie: dwugłowy orzeł, w prostokącie FRAGET; w rombie N; w prostokącie... srebra i platery Salon Aukcyjny 690,00 zł
10-widelcow-i-8-nozy-piotr-latkowski
10 WIDELCÓW i 8 NOŻY, Polska, Warszawa, Piotr Łątkowski, 1921-1931 Srebro, próba 3, stal nierdzewna (ostrza), waga widelców 688 g, dł. 21,5 i 25,5 cm Puncowanie:... srebra i platery Salon Aukcyjny 2530,00 zł
11 ŁYŻECZEK, Polska, po 1931 Srebro, próba 3, waga 345 g, dł. 14,5 cm Puncowanie: BW; w owalu 3, głowa kobiety w chustce,... srebra i platery Salon Aukcyjny 1150,00 zł
nozykow-do-owocow-polska-warszawa-bracia-henneberg
11 NOŻYKÓW DO OWOCÓW, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, XIX/XX w.

Plater na nowym srebrze, dł.18,8 cm

Puncowanie: BrHenneberg BM

srebra i platery Salon Aukcyjny 920,00 zł
258-11-sztuccow-srebrzonych-polska-warszawa-xix-xx-w
11 SZTUĆCÓW SREBRZONYCH, Polska, Warszawa, XIX/XX w. Fraget, Fabryka Wolska, Norblin, na dwóch monogram AB, na jednym RW, na jednym MD Pochodzenie:... srebra i platery Salon Aukcyjny 920,00 zł
14112-koziolkow-pod-sztucce-rokoko-austria
12 KOZIOŁKÓW POD SZTUĆCE W STYLU ROKOKOWYM, Austria, po 1867 Srebro, próba 800, waga 458 g; 9 x 3 cm Puncowanie: głowa jamnika, monogram złotnika LL Wyryty... srebra i platery Salon Aukcyjny 2300,00 zł
koziolkow-pod-sztucce-polska-warszawa-m-zybert
12 KOZIOŁKÓW POD SZTUĆCE, Polska, Warszawa, M. Zybert, ok. 1900

Metal srebrzony, wys. 2,9, dł. 8,5 cm

Sygnowane: M.ZYBERT

srebra i platery Salon Aukcyjny 460,00 zł
139-12-lyzeczek-do-kawy-niemcy-berlin-vollgold-ok-1870
12 ŁYŻECZEK DO KAWY, Niemcy, Berlin, Vollgold, ok. 1870 Srebro, próba 750, waga 179 g, dł. 11,5 cm Puncowanie: RuK V 750 Wyryty monogram: S.B. Pudełko... srebra i platery Salon Aukcyjny 690,00 zł
165-WYNIKI 165-OKLADKA
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o przedmiotach i aukcjach

Joomla Extensions powered by Joobi