malarstwo

  • Filtruj
  Nazwa Opis Kategoria Producent Cena
017-a-bolwina
A. BOŁWINA

PORTRET KOBIETY, 1894

Olej, tektura; 26 x 22,5 cm

Sygnowany p.d.: A. Болвина | 94

malarstwo Salon Aukcyjny 3450,00 zł
012-a-clays
A. CLAYS

RÓŻE, pocz. XX w.

Olej, płótno; 36,5 x 29 cm

Sygnowany l.d.: A.Clays

malarstwo Salon Aukcyjny 690,00 zł
A. RING PEJZAŻ GÓRSKI, XIX/XX w.
Olej, płótno; 75 x 100 cm
Sygnowany l.d.: A. Ring
malarstwo Salon Aukcyjny 4485,00 zł
028e-a-umnow
A. UMNOW DWA PSY NA ŁĄCE, 1917 Gwasz, papier naklejony na tekturę; 34 x 51 cm Sygnowany p.d.: А. Умнов... grafika i rysunek Salon Aukcyjny 1610,00 zł
A. Volkert

Martwa natura ze szklaną karafką, nasturcjami i owocami

malarstwo Salon Aukcyjny 2300,00 zł
027-a-witte
A. WITTE PORTRET KOBIETY W BŁĘKITNEJ SUKNI, poł. XX w. Olej, płótno; 60,5 x 50 cm Sygnowany p.d.:... malarstwo Salon Aukcyjny 1380,00 zł
Abraham de SMIDT

Michell Pass, 1865

malarstwo Salon Aukcyjny 1610,00 zł
003-abraham-neumann
Abraham NEUMANN PEJZAŻ Z DZIEWANNĄ, 1931 Olej, tektura, 22,5 x 29,5 cm Sygnowany p.d.: A. Neumann | 1931 Na odwrocie... malarstwo Salon Aukcyjny 4370,00 zł
004-achille-renoir
Achille RENOIR

PEJZAŻ WIECZORNY Z DRZEWAMI NAD WODĄ

Olej, płótno; 74 x 104 cm

Sygnowany l.d.: A Renoir

malarstwo Salon Aukcyjny 4335,00 zł
Adam BUNSCH DROGA U PODNÓŻA GÓR - PEJZAŻ WIDZIANY Z POCIĄGU, 1958 Akwarela na szkicu ołówkowym, papier;... malarstwo Salon Aukcyjny 690,00 zł
165-WYNIKI 165-OKLADKA
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o przedmiotach i aukcjach

Joomla Extensions powered by Joobi