Sztuka współczesna

  • Filtruj
  Nazwa Opis Kategoria Producent Cena
068a-8-fotografii-ze-zbiorow-stanislawa-chmielaka
8 FOTOGRAFII ZE ZBIORÓW STANISŁAWA CHMIELAKA

Militaria Salon Aukcyjny 460,00 zł
Adam Bunsch

Na plaży, 1954

malarstwo współczesne Salon Aukcyjny 920,00 zł
Adela SZWAJA RUINY ZAMKU W MIROWIEPastel, akwarela, gwasz, papier; 37 x 48 cm (w świetle p-p)Sygnowany l.d.: A. S.Sygnowany... grafika i rysunek Galeria na Freta 1725,00 zł
272-agnieszka-korczak-ostrowska
Agnieszka KORCZAK-OSTROWSKA

DZIEWCZYNA Z PTAKIEM, 2017

Akryl, płótno; 50 x 50 cm

Sygnowany p.d.: AGNES 17

271-agnieszka-korczak-ostrowska
Agnieszka KORCZAK-OSTROWSKA

DZIEWCZYNA Z MOTYLEM, 2017

Akryl, płótno; 60 x 30 cm

Sygnowany p.d.; AGNES 17

176-album-fotograficzny-niemcy-ok-1885
ALBUM FOTOGRAFICZNY, Niemcy, ok. 1885 Okładka: kurdyban, złocenie, namalowana farbami olejnymi postać kobiety z koszem owoców; 34 x 20 cm, mosiężna... malarstwo Salon Aukcyjny 1207,00 zł
252-album-ze-zdjeciami-rodziny-janiszewskich
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI RODZINY JANISZEWSKICH 30 x 19 cm, na okładce reprodukcja: alpejski dom 34 kart, 27 zdjęć w większości portretowych, k. XIX - 1 poł.... fotografia Salon Aukcyjny 4370,00 zł
253-album-ze-zdjeciami-rodziny-stabrowskich
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI RODZINY STABROWSKICH Zeszyt, gładki, pożółkły, na okładce ołówkiem: Stabrowski Naklejonych 47 zdjęć... fotografia Salon Aukcyjny 920,00 zł
254-album-ze-zdjeciami-stabrowskich-i-janiszewskich
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI STABROWSKICH I JANISZEWSKICH 23 x 28,5 cm, brązowa okładka marmurkowa,wiązany sznurkiem 18 kart, 40 zdjęć z 1930 r. w portretowe,... fotografia Salon Aukcyjny 1150,00 zł
380-alegoria-slonca-1969
ALEGORIA SŁOŃCA, 1969 GRAFIK POLSKI Linoryt, papier; 24,5 x 17 cm Sygnowany ołówkiem pod ryciną: HG.69 Dwie odbitki grafika i rysunek Salon Aukcyjny 402,00 zł
165-WYNIKI 165-OKLADKA
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o przedmiotach i aukcjach

Joomla Extensions powered by Joobi