malarstwo współczesne

  • Filtruj
  Nazwa Opis Kategoria Producent Cena
Adam Bunsch

Na plaży, 1954

malarstwo współczesne Salon Aukcyjny 920,00 zł
272-agnieszka-korczak-ostrowska
Agnieszka KORCZAK-OSTROWSKA

DZIEWCZYNA Z PTAKIEM, 2017

Akryl, płótno; 50 x 50 cm

Sygnowany p.d.: AGNES 17

271-agnieszka-korczak-ostrowska
Agnieszka KORCZAK-OSTROWSKA

DZIEWCZYNA Z MOTYLEM, 2017

Akryl, płótno; 60 x 30 cm

Sygnowany p.d.; AGNES 17

402-aleksiej-wladymirowicz-otreszko
Aleksiej Władymirowicz OTRESZKO DACHY TBILISI Olej, tektura; 36,5 x 57 cm Sygnowany p.d.: Отрешко Na odwrocie nalepka z opisem... malarstwo współczesne Salon Aukcyjny 1204,00 zł
049-alfred-terlecki
Alfred TERLECKI

CZERWONE BERETY, 1963

Olej, płótno; 75 x 92 cm

Sygnowany p.d.: ALFRED TERLECKI |1963

malarstwo współczesne Galeria na Freta 3450,00 zł
195-alicja-wahl
Alicja WAHL

CZTERY KOBIETY, 1991

Tusz, piórko, papier; 22 x 17 cm

Sygnowany d.: 1991 A. WAHL

malarstwo współczesne Galeria na Freta 575,00 zł
Alojzy BALCERZAK DOMOSTWO W ZIMOWYM PEJZAŻU
Olej, płótno; 70 x 100 cm
Sygnowany p.d.: A. Balcerzak
177-alternatywna-rzeczywistosc-2016
ALTERNATYWNA RZECZYWISTOŚĆ, 2016

Olej, płótno; 80 x 190 cm

Sygnowany p.d.: WSporski

malarstwo współczesne Salon Aukcyjny 7225,00 zł
Anna CZARTORYSKA RÓŻE Olej, tektura; 56 x 40 cm Sygnowany p.d.: Anna Czartoryska; na odwrocie pieczęcie autorskie malarstwo współczesne Salon Aukcyjny 1150,00 zł
234-anna-podlewska
Anna PODLEWSKA

RÓŻOWY KWADRAT, 2002

Olej, płotno; 120 x 101 cm

Sygnowany na odwrocie

malarstwo współczesne Salon Aukcyjny 1806,00 zł
165-WYNIKI 165-OKLADKA
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o przedmiotach i aukcjach

Joomla Extensions powered by Joobi