165-stryjenska 165-hofman 165-agorio 165-bakaowicz 165-kostrzewa

Rafał KOSTRZEWA

Cena: 6623 zł

SZMARAGD, 2013

Olej, płótno; 77,5 x 64,5

Sygnowany p.d.: RAFA / KOSE; sygnowany, opisany na odwrocie

Rafał KOSTRZEWA

ur. 1961 Warszawa

Wczesną młodość spędził w Moskwie, studia odbył w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, dyplom uzyskał w pracowni prof. Tadeusza Dominika w roku 1987. Pierwszą wystawę indywidualną miał w 1985 roku. Dwa lata później pokazywał swe prace w Rotterdamie w tamtejszej Academy of Fine Arts i Galeri Alles. W grudniu 2003 r. ukazała się poświęcona artyście publikacja "Rafał Kostrzewa - Zaklinacz obrazów". Jego oryginalne malarstwo inspirowane jest przyrodą i światem zwierzęcym, który często stanowi samodzielny temat obrazów. Sylwetki psów, lisów i innych czworonogów zapełniają gęsto powierzchnię płótna i są jej jedynymi bohaterami. Zaskakujące figury wyimaginowanych stworów, ostra, śmiała kolorystyka i bogata materia malarska sugestywnie działają na wyobraźnię widza. Mieszka pod Warszawą.

Zapytaj o produkt

165-WYNIKI 165-OKLADKA
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o przedmiotach i aukcjach

Joomla Extensions powered by Joobi